top of page

Hakkımızda

Biz, çorapları tutku ve özenle seçen, çorap sever bir ekibiz. 2023 yılında, araştırmalarımız sonucunda keşfettiğimiz ihtiyaçlara çözüm üretebilmek için bu heyecan verici yolculuğa çıktık.

​Çoraplarımız, spor yaparken, günlük hayatta kıyafetlerimizi kombinlerken, mevsimlere göre farklılaşan ama mutlaka gardırobumuzda bulunan, küçük bir aksesuardır ancak bu küçük aksesuar stilimizde büyük farklar yaratabilecek kadar da önemlidir. Bizim için çoraplar sadece ayaklarımıza giydiğimiz tekstil ürününden daha fazlasıdır; onlar kişiliğimizi ve stilimizi yansıtmanın da anahtar parçasıdır.

​Çorap koleksiyonumuzu oluştururken, estetik ve rahatlık arasında denge sağlama konusunda kararlıydık. O nedenle ilk çorap koleksiyonumuz spor çorapları grubu oldu. Basketbol, futbol, tenis, fitnes gibi fiziksel aktiviteler sırasında hem ayak yapısına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı hem de yoğun egzersiz sırasında yaşanan terleme ve nemlenmeden derimiz zarar görmeyecek şekilde, yüksek kaliteli pamuk kullanılarak üretildi.

Budimaga ailesi olarak müşteri deneyimi ve memnuniyeti işimizin odak noktasında bulunuyor. O nedenle içtenlikle belirtmek isteriz ki  sizlere daha iyi çoraplar üretebilmek için sorularınıza, taleplerinize ve geri bildiriminize her zaman ihtiyacımız var .

​Biz, çorap giymenin keyifli ve kişisel bir deneyim olması gerektiğine inanıyoruz. Budimaga deneyimini yaşayın ve konforun tadını çıkartın.

bottom of page